
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 45 cm |
| Dybde | 0.3 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | Lydbarre |
| Monteringskomponenter | 2 monteringsbøjler |
| Maks. byrdevægt | 15 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 600 x 400 mm, fra 200 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


