
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar højde | 0-45 cm |
| Dybde | 8 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Design | Fuld bevægelse |
| Type | Stativ |
| Anbefalet brug | 2 LCD displays |
| Placering/montering | Skrivebordsstander, klemmemonterbar, øje, skrivebordsmonterbar |
| Hældning | 90° |
| Maks. byrdevægt | 16 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 100 x 100 mm, fra 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 10"-27" |
| Rotation | 360° |
| Justeringer | Højde, hæld, dreje, rotation |
| Drejemekanisme | 90° |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

