
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar højde | 0-40 cm |
| Justerbar dybde | 4-43 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Design | Fuld bevægelse |
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Klemmemonterbar, øje, skrivebordsmonterbar |
| Hældning | 90° |
| Maks. byrdevægt | 8 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 100 x 100 mm, fra 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 10"-30" |
| Rotation | 360° |
| Justeringer | Højde, hæld, dreje, rotation, dybde |
| Drejemekanisme | 180° |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



