Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Bredde | 130 cm |
| Dybde | 6.5 cm |
| Farve | Sølv |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Design | Fikseret |
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | 3 LCD skærme |
| Placering/montering | Vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Værktøjslinje |
| Egenskaber | Indstillelig højde, drejejustering |
| Maks. byrdevægt | 30 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 100 x 100 mm, fra 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 10"-24" |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


