Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar dybde | 4-24 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Design | Full-motion |
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Vægmonterbar |
| Hældning | 20° |
| Egenskaber | Drejejustering |
| Maks. byrdevægt | 12 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 100 x 100 mm, fra 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 10"-27" |
| Justeringer | Hæld, dreje, dybde |
| Drejemekanisme | 180° |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



