
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar dybde | 1.7-4 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Design | Fikseret |
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Vægmonterbar |
| Maks. byrdevægt | 35 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 200 x 200 mm, fra 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 10"-40" |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


