
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde | 0.3 cm |
| Farve | Sølv |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Type | Komponenter til montering |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Monteringskomponenter | VESA-adapterplade |
| Maks. byrdevægt | 35 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 400 x 200 mm, fra 50 x 50 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 22"-52" |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




