
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar højde | 0-45 cm |
| Dybde | 9 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Design | Full-motion |
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Klemmemonterbar, øje, skrivebordsmonterbar |
| Hældning | 180° |
| Egenskaber | Indstillelig højde, roterende, drejejustering |
| Maks. byrdevægt | 12 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 100 x 100 mm, fra 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 10"-30" |
| Rotation | 360° |
| Justeringer | Højde, hæld, dreje, rotation |
| Drejemekanisme | 180° |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

