Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar højde | 21-37 cm |
| Dybde | 6 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Design | Fuld bevægelse |
| Type | Stativ |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Skrivebordsstander, skrivebordsmonterbar |
| Hældning | 60° |
| Egenskaber | Indstillelig højde, roterende |
| Maks. byrdevægt | 10 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 100 x 100 mm, fra 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 10"-27" |
| Rotation | 360° |
| Justeringer | Højde, hæld, dreje, rotation |
| Drejemekanisme | 60° |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


