
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 100 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Dybde | 5 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Type | Komponenter til montering |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Monteringskomponenter | Forlænger pæl |
| Maks. byrdevægt | 50 kg |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


