
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar højde | 64-104 cm |
| Dybde | 8 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Neomounts by NewStar |
AV-MøBLER
| Design | Full-motion |
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Loftsmonterbar |
| Hældning | 25° |
| Egenskaber | Indstillelig højde, roterende, drejejustering |
| Maks. byrdevægt | 35 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 600 x 400 mm, fra 200 x 200 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-60" |
| Justeringer | Højde, hæld, dreje |
| Drejemekanisme | 60° |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

