Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Stand base: 6 cm x 6 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, computer, konference - vokal, stemme |
| Materiale | ABS plastic |
| Produkttype | Mikrofon |
| Vægt | 33 g |
| Farve | Sort |
| Producent | Nedis |
MIKROFON
| Anbefalet placering | På bord |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Signalstøjforhold | 58 dB |
| Følsomhed | -30 dB |
| Mikrofonteknologi | Kondensator |
| Frekvensrespons | 50 - 16000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3,5 mm mini jack) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
