Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB |
| Bredde | 44.5 cm |
| Tastaturteknologi | Membran |
| Antal hurtigtaster | 12 |
| Antal taster | 104 |
| Højde | 2.35 cm |
| Beskyttelse | Anti-skridbund |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Vægt | 510 g |
| Dybde | 14.9 cm |
| Placering og layout | AZERTY fransk |
| Funktion for genvejstast | Multimedie |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Nedis |
DIVERSE
| Kabellængde | 1.5 m |
| Hovedlevetid | 10 millioner klik |
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Farve | Sort |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
