Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Brødrister |
| Antal skiver | 2 |
| Producent | Nedis |
DIVERSE
| Materiale | Rustfrit stål |
| Farve | Hvid |
INDSTILLIINGER,-STYRINGEROG-INDIKATORER
| Indikatorer | Ja |
| Genopvarmningsfunktion | Ja |
| Optøningsfunktion | Ja |
| Annulleringfunktion | Ja |
KRAFT
| Spænding | 220 - 240 V |
| Strømforbrug | 900 W |
| Autosluk | Ja |
| Ledningsopbevaring | Ja |
| Ledningslængde | 0.8 m |
BRøDRISTERE
| Antal åbninger | 2 |
| Antal bruningniveauer | 6 |
| Brødristeråbningstype | Ekstrabred |
| Skyd ud-krummebakke | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

