Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Plastik |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kabling - 3, 5 mm jackstik |
| Farve | Sort, sølv |
| Producent | Nedis |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 6 m |
| Belagt stikforbindelse | Guld |
LYDUDGANG
| Magnetmateriale | Neodym |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


