Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | TV |
| Materiale | Læder, akrylonitril-butadien-styren (ABS) |
| Maks. driftsafstand | 25 m |
| Produkttype | Trådløs hovedtelefonsystem - radio - trådløs |
| Funktioner | LED-indikator |
| Farve | Sort |
| Producent | Nedis |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 8 timer |
| Standby Tid | 120 timer |
| Antal inkluderet | 2 |
| Kapacitet | 550 mAh |
| Genopladningstid | 5 timer |
| Batteri | 2 x batteri til hovedtelefon - AAA type - genopladelig |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Strømforsyningsadapter, TOS-tilslutnings kabel, 3,5 mm til RCAx2 kabel, 3,5 mm til 3,5 mm kabel, 3,5 mm (hun) til RCAx2 kabel, wireless transmitter / charging stand |
| Kabeloplysninger | Strømforsyningsadapter - 1.8 m |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Digital lydindgang (koaksial) - on headphones base Digital lydindgang (optisk) (TOS-tilslutning) - on headphones base Lydindgang (RCA phono x 2) - on headphones base Lydindgang (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, til/fra |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Radio |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 30 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
