Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.9 cm |
| Bredde | 7.2 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 96 g |
| Dybde | 13 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Sort |
| Producent | Nedis |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x PoweredUSB (5 V) - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, EN 62471:2008, IEC 62321, Directive 2014/35/EU, EN 55035:2017+A11:2020, 2014/30/EU, 2015/863, EN 55032:2015 + A11:2020, Directive 2011/65/EU + EC |
| Pakketype | Detailsalg |
| Pakkedetaljer | Gaveæske med eurolås |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 7200 dpi |
| Kabellængde | 1.5 m |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 6 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Programmerbare knapper, USB bus-drevet, justerbar DPI-knap |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | 3 millioner klik, realtids sensitivitets-switching 1200/2400/4800/7200 dpi |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 / 11 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
