Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Vægt | 197 g |
| Dybde | 7.3 cm |
| Pakket med | Musepude |
| Ergonomisk design | Ja |
| Enhedstype | Mus |
| Gaming | Ja |
| Farve | Sort |
| Producent | Nedis |
| Højde | 4 cm |
| Bredde | 12.8 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x PoweredUSB (5 V) - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | EN 62471:2008, IEC 62321, Directive 2014/35/EU, EN 61000-3-2:2019+A1:2021, RoHS, EN 55035:2017+A11:2020, 2014/30/EU, EN 55032:2015 + A11:2020, EN ISO / IEC 17050-1, Directive 2011/65/EU + EC |
| Pakketype | Detailsalg |
| Pakkedetaljer | Gaveæske med eurolås |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 7200 dpi |
| Kabellængde | 1.5 m |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 6 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Scrollhjul, flettet kabel, USB bus-drevet, justerbar DPI-knap, 287 x 244 x 3 cm musemåtte |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | 3 millioner klik, realtids sensitivitets-switching 1200/2400/4800/7200 dpi |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.