Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR10 |
| Indbygget udstyr | USB-hub, Ethernet netværksadapter |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Diagonal størrelse | 34" |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Standard opløsning | UWQHD 3440 x 1440 |
| Farvespektrum | 98% DCI-P3 |
| Vægt | 8.6 kg |
| Formatforhold | 21:9 |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| OSD sprog | Multilingual |
| Energiklasse | Klasse G |
| Farve | Sort |
| Pixel Pitch | 0.2325 mm |
| Egenskaber | Auto Brightness Control, Flicker Safe, Reader Mode, PBP, Motion Blur Reduction, MaxxAudio, Smart Energy Saving-teknologi, Black Stabilizer, DAS Mode (Dynamic Action Sync), sRGB Color Space, Color Weakness Mode, One Click Stand, Super Resolution+, Motion Picture Response Time (MPRT), auto-inputkontakt |
| Dimensioner (B x D x H) | - med stander |
| Farve support | 1, 07 milliarder farver |
| USB-strømlevering | 90 Watt |
| Paneltype | IPS |
| Kurvet skærm | Ja |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Producent | LG |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 51 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 220-240 V |
| Strømforbrug (Typisk) | 180 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 32 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - vægt: 8.6 kg Uden stander - vægt: 6.7 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC Klasse B-certificeret, CB, ERP, UL/cUL, TUV-TYPE |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel 1 x DisplayPort kabel 1 x USB-C kabel |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | Dual Controller Software, LG On-Screen Control |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 7 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C (strøm op til 90 W) LAN 4 x USB 3.0 downstream USB 2.0 upstream |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, tilt |
| Højde justering | 110 mm |
| Tiltvinkel | -5/+20 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

