Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 3000:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1678374 |
| Energiklasse | Klasse E |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Pixel Pitch | 0.3637 mm |
| Diagonal størrelse | 32" |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (VGA: 75 Hz, HDMI: 100 Hz) |
| Farvespektrum | 72% NTSC (CIE 1931), 68% NTSC (CIE 1931) |
| Egenskaber | Flicker Safe, Reader Mode, Smart Energy Saving-teknologi, Black Stabilizer, DAS Mode (Dynamic Action Sync), Color Weakness Mode, Super Resolution+, auto-inputkontakt, 3-side virtually borderless design |
| Dimensioner (B x D x H) | 70.82 cm x 23.34 cm x 51.24 cm - med stander |
| Vægt | 6.2 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Paneltype | VA |
| Kurvet skærm | Ja (1500R) |
| Formatforhold | 16:9 |
| Synlig diameter | 31.5" |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Producent | LG |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Maks.) | 34 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 31 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 26 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 70.82 cm - dybde: 23.34 cm - højde: 51.24 cm - vægt: 6.2 kg Uden stander - bredde: 70.82 cm - dybde: 9.22 cm - højde: 42.14 cm - vægt: 5.14 kg |
DIVERSE
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel - 1.5 m |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | LG On-Screen Control |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI VGA Hovedtelefoner (mini-jackstik) |
MEKANISK
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Justeringer til display-position | Tilt |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


