Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR10 |
| Indbygget udstyr | KVM switch, KVM-porte |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Standard opløsning | 4K 3840 x 2160 ved 60 Hz |
| Farvespektrum | 98% DCI-P3 |
| Vægt | 5.85 kg |
| Formatforhold | 16:9 |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Kontrastforhold | 2000:1 |
| Energiklasse | Klasse F |
| Pixel Pitch | 0.15 mm |
| HDR-certificering | DisplayHDR 400 |
| Egenskaber | HDR Effect, Factory Calibration, HW-kalibrering, auto-inputkontakt, Flicker Safe, Smart Energy Saving-teknologi, Super Resolution+, 10 bits (8 bits + FRC), MaxxAudio, 3-side virtually borderless design, One Click Stand |
| Dimensioner (B x D x H) | 61.39 cm x 23.93 cm x 59.96 cm - med stander |
| Farve support | 1, 07 milliarder farver |
| USB-strømlevering | 90 Watt |
| Paneltype | IPS |
| Lysstyrke | 500 cd/m² |
| Producent | LG |
EFFEKT
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 54 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Strømforbrug-sovemodus | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (Maks.) | 157 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 26 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 61.39 cm - dybde: 23.93 cm - højde: 59.96 cm - vægt: 5.85 kg Uden stander - bredde: 61.39 cm - dybde: 4.43 cm - højde: 36.35 cm - vægt: 4.05 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UL/cUL |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel 1 x USB-C kabel 1 x USB-A til USB-B kabel |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | LG On-Screen Control, Dual Controller Software, True Color Pro |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 5 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort USB-C (strøm op til 90 W) Hovedtelefoner (mini-jackstik) 2 x USB 3.0 downstream USB 2.0 upstream |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), tilt |
| Højde justering | 110 mm |
| Tiltvinkel | -5/20 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Rotationsvinkel | 90 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


