Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 1300:1 |
| Indbygget udstyr | USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Serieforbindelse | Ja |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2024270 |
| Energiklasse | Klasse D |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Pixel Pitch | 0.3114 mm |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 Hz |
| Farvespektrum | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Egenskaber | Flicker Safe, Reader Mode, Color Weakness Mode, Super Resolution+, Black Stabilizer, DAS Mode (Dynamic Action Sync), auto-inputkontakt, Smart Energy Saving-teknologi, ergomisk stander, One Click Stand |
| Dimensioner (B x D x H) | 61.17 cm x 25 cm x 53.8 cm - med stander (højeste position) |
| Vægt | 7.8 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver (8-bit, 6-bit + FRC) |
| USB-strømlevering | 65 Watt |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Producent | LG |
EFFEKT
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug-sovemodus | 0.5 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 17 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (højeste position) - bredde: 61.17 cm - dybde: 25 cm - højde: 53.8 cm - vægt: 7.8 kg Uden stander - bredde: 61.17 cm - dybde: 5.03 cm - højde: 36.41 cm - vægt: 5.2 kg |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x DisplayPort kabel 1 x USB-C kabel |
| Udstyr inkluderet | Skruer, kabelholder |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | Dual Controller Software, Command Line Interface (CLI), LG Switch |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 54.7 cm |
| Højde ved forsendelse | 18.9 cm |
| Bredde ved forsendelse | 72.1 cm |
| Vægt ved forsendelse | 10.7 kg |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI DisplayPort 1.4 DisplayPort 1.4 output USB-C (data, strøm op til 65 W) USB-B 3.2 Gen 1 upstream 4 x USB 3.2 Gen 1 nedstrøm (Type A) Hovedtelefoner (mini-jackstik) LAN (RJ-45) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 90 |
| Højde justering | 150 mm |
| Tiltvinkel | -5/+21 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



