Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR10 |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 93 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Diagonal størrelse | 24" |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 180 Hz |
| Farvespektrum | 99% sRGB (CIE 1931), 90% sRGB (CIE 1931) |
| Egenskaber | Color Calibrated, Reader Mode, DAS Mode (Dynamic Action Sync), FPS Counter, auto-inputkontakt, HDR Effect, Flicker Safe, Crosshair Display, brugerdefineret nøgle, Smart Energy Saving-teknologi, Gaming GUI, 3-side virtually borderless design, Black Stabilizer |
| Dimensioner (B x D x H) | 54.08 cm x 18.05 cm x 40.89 cm - med stander |
| Vægt | 4 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Synlig diameter | 23.8" |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Gaming | Ja |
| Lysstyrke | 300 cd/m² |
| Responstid | 1 ms (grå-til-grå) |
| Producent | LG |
EFFEKT
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug-sovemodus | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 27 Watt |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 54.08 cm - dybde: 18.05 cm - højde: 40.89 cm - vægt: 4 kg Uden stander - bredde: 54.08 cm - dybde: 4.28 cm - højde: 32.38 cm - vægt: 3.5 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 2.2 |
| Medfølgende ledninger | 1 x DisplayPort kabel |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | LG On-Screen Control |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI (HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) Hovedtelefoner (mini-jackstik) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Tilt |
| Tiltvinkel | -5/+15 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



