
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 9.6 cm |
| Højde ved forsendelse | 9.1 cm |
| Bredde ved forsendelse | 36.6 cm |
| Vægt ved forsendelse | 680 g |
| Producent | Lexmark |
DIVERSE
| Pristype | Lexmark Cartridge Collection Program |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Patronydelse | Højtydende |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Afkast | Op til 22000 sider ISO/IEC 19798 |
| Farve | Magenta |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

