Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 59.6 cm |
| Højde ved forsendelse | 21.5 cm |
| Bredde ved forsendelse | 19.6 cm |
| Vægt ved forsendelse | 1.6 kg |
| Producent | Lexmark |
DIVERSE
| Pristype | Lexmark Cartridge Collection Program |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Forbrugsmaterialetype | Printer-billedenhed |
| Afkast | Op til 30000 sider |
| Farve | Gul |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

