Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 10.185 cm |
| Højde ved forsendelse | 6.096 cm |
| Bredde ved forsendelse | 37.49 cm |
| Vægt ved forsendelse | 1.497 kg |
| Producent | Lexmark |
DIVERSE
| Pristype | Lexmark Cartridge Collection Program |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 4 |
| Forbrugsmaterialetype | Fotoelektrisk enhed |
| Afkast | Op til 20000 sider dækker 5% |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

