
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Vægt ved forsendelse | 953 g |
| Producent | Lexmark |
| Dybde ved forsendelse | 7.8 cm |
| Højde ved forsendelse | 20.1 cm |
| Bredde ved forsendelse | 34.6 cm |
DIVERSE
| Pristype | Lexmark Cartridge Collection Program |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Afkast | Op til 1500 sider dækker 5% |
| Farve | Cyan |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


