Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 10.2 cm |
| Højde ved forsendelse | 7.2 cm |
| Bredde ved forsendelse | 14.1 cm |
| Vægt ved forsendelse | 200 g |
| Producent | Lexmark |
DIVERSE
| Pristype | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Return Program (LRP), Lexmark Corporate |
FORBRUGSARTIKLER
| Udskriftsteknik | Laser |
| Antal inkluderet | 1 pakke |
| Forbrugsmaterialetype | Tonerpatron |
| Afkast | Op til 1000 sider ISO/IEC 19798 |
| Farve | Cyan |
| Patronegenskaber | Unison Toner |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


