Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 260 g |
| Farve | Blå |
| Producent | Lexibook |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 20 time(r) |
| Kapacitet | 250 mAh |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende høring (Bluetooth-forbindelse): op til 4 timer |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - aftagelig |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) USB (kun strøm) (5 pin Micro-USB Type B) |
FJERNBETJENING
| Styring | Volumenkontrol, fjernstyring |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Følsomhed | 85 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Foldbar | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
