Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Producent | Lexibook |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 85 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 9 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
