Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 18.8 cm |
| Bredde | 15.6 cm |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kabling - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 140 g |
| Dybde | 7.1 cm |
| Producent | Lexibook |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 150 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Følsomhed | 85 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 10 - 24000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 100 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
