Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Krypterings algoritme | 256-bit AES |
| Egenskaber | Stødsikret, vibrationsresistent, karabinerløkke |
| Vægt | 64 g |
| Dybde | 59 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Producent | Lexar |
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Højde | 10.6 mm |
| Kapacitet | 2199023255552 |
| Bredde | 112.6 mm |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Grafitgrå |
| Pakningsmateriale | Aluminiumsindelukke |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel 1 x USB-C til USB-A kabel |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Lexar DataShield |
| OS nødvendig | Apple MacOS X 10.6 eller nyere, Android 4.4 (KitKat) eller senere, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 / 11 |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 2000 MB/s |
| Intern datahastighed | 2000 MBps (læs) / 2000 MBps (skriv) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

