Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 30 mm |
| Kapacitet | 8589934592 |
| Bredde | 69.6 mm |
| Lokalisering | Global |
| Producent | Lexar |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | JEDEC RC |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.2 V |
| Type | DRAM hukommelsesmodul |
| Modulkonfiguration | 1024 x 64 |
| Søgetids Timinger | CL19 |
| Egenskaber | Ikke bufferet |
| Hastighed | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Model | SO DIMM 260-PIN |
| Modul Højde (tommer) | 1.18 |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | Ikke-ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



