Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Lexar |
HUKOMMELSE
| Kapacitet | 512 GB |
| Skrivehastighed | 445 MB/s |
| X-speed rating | 3500 |
| Flashkort type | CFast 2.0 |
| Læsehastighed | 525 MB/s |
FUNKTIONER
| Wi-Fi | Ingen |
| Produktfarve | Sort, Grå |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 140 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Vægt | 33 g |
| Dybde | 10 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
LOGISTIK-DATA
| Oprindelsesland | Kina |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

