Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 1 K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3at, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Pakningstype | Desktop |
| Kapacitet | Pakkebufferstørrelse: 448000 |
| Statusindikatorer | Strøm, aktiv, PoE, ports transmissionshastighed |
| Egenskaber | VLAN-understøttet, portbaseret VLAN, datatransport, gem og send, auto-negotiation, fuld dupleksmodus |
| Præstation | Bagplanshastighed: 1, 2 Gbps |
| Enhedstype | Switch - 6 porte - ikke administreret |
| Undertype | Fast Ethernet |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE |
| Porte | 4 x 10/100 (PoE) + 2 x 10/100 (uplink) |
| PoE-budget | 60 W |
| Producent | LevelOne |
EFFEKT
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 30 |
| Bredde | 135 |
| Vægt | 340 |
| Dybde | 80 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 4 x 100Base-TX RJ-45 PoE - 30 W 2 x 100Base-TX RJ-45 uplink |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC |
| Farve | Sort |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


