Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Produkttype | Notebook |
| Producent | Lenovo Refurbished |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner (B x D x H) | 32.9 cm x 22.615 cm x 1.67 cm |
| Vægt | 1350 |
DIVERSE
| Kan dockes | Ja |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Udstyr inkluderet | Compatible power adapter |
| Pristype | Grade A - istandsat |
HUKOMMELSE
| RAM | 16 GB |
LAGRING
| Hovedlager | 512 GB SSD |
KOMMUNIKATIONER
| Trådløs | Bluetooth, Wi-Fi |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| TCO-certificeret | - |
AUDIO-&-VIDEO
| Grafik-processor | AMD Radeon Graphics |
| Kamera | Ja |
TILSLUTNINGER-&-UDVIDELSE
| Interfacedetaljer | Dock LAN |
INPUT
| Type | Tastatur, TrackPoint, UltraNav |
| Tastatur layout | Nordisk |
BILLEDSKæRM
| Type | 14" |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Berøringsskærm | Ja |
| Widescreen | Ja |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Antal kerner | 6-core |
| CPU | AMD Ryzen 5 Pro 4650U / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 4 GHz |
| Cache | 8 MB |
TRåDLøST-BREDBåND-(WWAN)
| Generation | WWAN-opgraderbar |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

