Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Operativsystem | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Produkttype | Notebook - flipdesign |
| Producent | Lenovo Refurbished |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner (B x D x H) | 31.35 cm x 22.22 cm x 1.82 cm |
| Vægt | 1430 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, ISO 27001 |
| Integrerede funktioner | Lyssensor for omgivelser, 3-aksers gyrosensor, digitalkompas, 3-aksers magnetometer, 3-aksers accelerometer |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Egenskaber | Adgangskode for administrator, adgangskode for harddisk, opstartsadgangskode, MIL-STD-810G testet |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter, ThinkPad Pen Pro |
| Materiale af etui | Karbonfiber |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Pristype | T1A - istandsat |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-minisikkerhedsåbning |
| Lokalisering | Sprog: Dansk, Norsk, Finsk, Svensk / region: Skandinavien |
HUKOMMELSE
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| RAM | 8 GB (medfulgt hukommelse er loddet) |
BATTERI
| Run-time | Op til 13.6 timer |
| Kapacitet | 51 Wh |
| Teknologi | 4-cellet Litiumion |
LAGRING
| Hovedlager | 256 GB SSD |
KOMMUNIKATIONER
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1 |
| Egenskaber | Gigabit Ethernet via valgfri Ethernet (RJ-45) adapter |
| Trådløs controller | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 - M.2 Card |
AUDIO-&-VIDEO
| Codec | CX11771 |
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio |
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics 620 |
| Lyd | Stereohøjttalere, dobbelt array-mikrofon |
| Kamera | Ja - 720p |
TILSLUTNINGER-&-UDVIDELSE
| Interfacedetaljer | USB 3.1 Gen 1 USB 3.1 Gen 1 (Always On) USB-C 3.1 Gen 2 (supports Thunderbolt 3) (Power Delivery) HDMI Kombostik til hovedtelefon/mikrofon Lenovo Ethernet-forlængelsesstikforbindelse |
| Hukommelseskortlæser | Ja (microSDXC UHS) |
INPUT
| Type | Tastatur, digitizer, TrackPoint, pen, UltraNav |
| Egenskaber | Spildresistent, multi-touch touchpad |
| Tastatur layout | Nordisk |
AC-ADAPTER
| Input | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 20 V |
BILLEDSKæRM
| Type | 13.3" - IPS |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Egenskaber | Anti-reflekterende, anti-plet |
| Berøringsskærm | Ja (10-punkts multi-touch) |
| Widescreen | Ja |
| LCD Backlight Teknologi | LED baglys |
| Billedklarhed | 300 cd/m² |
| Billedformatforhold | 16:9 |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Antal kerner | Quad-Core |
| Funktioner | Integreret hukommelsescontroller |
| CPU | Intel Core i5 (8. Gen) 8350U / 1.7 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.6 GHz |
| 64-bit Computing | Ja |
| Cache | 6 MB |
TRåDLøST-BREDBåND-(WWAN)
| Generation | WWAN-opgraderbar |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
