Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Lenovo Refurbished |
HUKOMMELSE
| Hukommelse form faktor | On-board + SO-DIMM |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Hukommelseskanaler | To-kanals |
| Hukommelsesur hastighed | 3200 MHz |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Hukommelsesstik | 1x SO-DIMM |
PRæSTATION
| Bundkort chipsæt | Intel® SoC |
PROCESSOR
| Processorgeneration | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Processortråde | 8 |
| Processorserie | Intel® Core™ i5 |
| Processor-cache | 8 MB |
| Processorkerner | 4 |
| Processormodel | i5-1145G7 |
| Processor boost frekvens | 4, 4 GHz |
| Processorproducent | Intel |
| Processor cache type | Smart cache |
BATTERI
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 50 Wh |
| Batterilevetid (maks.) | 9, 7 t |
TASTATUR
| Pegeredskab | ThinkPad UltraNav |
| Spildsikret tastatur | Ja |
| Numerisk tastatur | Ingen |
DESIGN
| Renoveret | Ja |
| Produkttype | Mobil workstation |
| Formfaktor | Muslingeskal |
| Produktfarve | Sort |
STRøMSTYRING
| USB strømforsyning | Ja |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Antal HDMI-porte | 1 |
| USB-porte til Sleep-and-Charge | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 0 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Thunderbolt 4 porte antal | 2 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
LAGRING
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 256 GB |
| Lagermedie | SSD |
| SDD-kapacitet | 256 GB |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Samlet lagringskapacitet | 256 GB |
GRAFIK
| 4 | Intel |
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| On-board grafikkort, model | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board grafikkort | Ja |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel Iris Xe Graphics |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
DISPLAY
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærm diagonal | 35, 6 cm (14") |
| Berøringsskærm | Ingen |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Paneltype | IPS |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
DRIFTSBETINGELSER
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 8 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 5 - 43 °C |
| Maksimal forsendelseshøjde | 3048 m |
SIKKERHED
| Adgangskodebeskyttelse type | Strøm til, Tilsynsførende |
| Beskyttelse af adgangskode | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Slot til kabellås | Ja |
LYD
| Lydchip | Realtek ALC3287 |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Antal mikrofoner | 2 |
| Højttalereffekt | 2 W |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Lydsystem | Dolby Audio |
SOFTWARE
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Operativsystem installeret | Windows 10 Pro |
GODKENDELSER
| Certificering | MIL-STD-810H |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
