Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Personal computer |
| Embedded Security | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Produktmodel | Lille |
| Producent | Lenovo Refurbished |
DIVERSE
| Pristype | Grade A - istandsat |
CACHEHUKOMMELSE
| Installeret størrelse | 9 MB |
| Cache pr. processor | 9 MB |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
RAM
| Installeret størrelse | 8 GB |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
HARDDISK
| Type | SSD |
| Kapacitet | 1 x 256 GB |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Clock-frekvens | 1.7 GHz |
| Antal CPU'er | 1 |
| Processor, hovedegenskaber | Intel Smart Cache |
| Antal kerner | 6-core |
| CPU Socket | FCLGA1151 Socket |
| CPU | Intel Core i5 (8. Gen) 8400T |
| Max Turbo Speed | 3.3 GHz |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
OPERATIVSYSTEM-/-PROGRAMMER
| Med OS | Windows 11 Pro |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics 630 |
MONITOR
| Monitortype | Ingen. |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

