Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Operativsystem | Windows 11 Home (on ARM) - dansk/ engelsk / finsk / norsk / svensk |
| Produkttype | Notebook - AI Ready |
| Producent | Lenovo |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner (B x D x H) | 32.5 cm x 22.515 cm x 1.29 cm |
| Vægt | 1280 |
DIVERSE
| Overfladefinish | Aluminium anodiseret stempel |
| Overensstemmelsesstandarder | TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
| Egenskaber | Rapid Charge Express |
| Udstyr inkluderet | USB-C strømadapter |
| Materiale af etui | Aluminium (tastaturdække) |
| Farve | Kosmisk blå |
| Lokalisering | Sprog: Engelsk, Nordisk / region: Danmark, Finland, Norge, Sverige |
HUKOMMELSE
| Hastighed | 8400 MHz |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM |
| RAM | 32 GB (medfulgt hukommelse er loddet) |
| Vurderet hastighed | 8400 MHz |
BATTERI
| Run-time | Op til 22.8 timer |
| Kapacitet | 70 Wh |
| Teknologi | 4-cellet |
| Batteri run-time | Web browsing: op til 15.1 timer Lokal video (1080p) afspilningstid (150 nits): op til 22.8 timer |
LAGRING
| Hovedlager | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 - tredobbelt niveau-celle (TLC) |
KOMMUNIKATIONER
| Trådløs | Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Egenskaber | Dobbelt strøm (2x2) |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| TCO-certificeret | - |
AUDIO-&-VIDEO
| Overensstemmelsesstandarder | Dolby Atmos |
| Grafik-processor | Qualcomm Adreno |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker, IR-kamera, MIPI |
| Lyd | Fire højttalere, fire mikrofoner |
| Kamera | Ja - Full HD |
TILSLUTNINGER-&-UDVIDELSE
| Interfacedetaljer | 3 x USB4 Gen 3/DisplayPort 1.4 (Power Delivery 3.1) Kombostik til hovedtelefon/mikrofon |
INPUT
| Type | Tastatur, touchpad |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Tastatur layout | Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) |
AC-ADAPTER
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
PROGRAMMER
| Med software | Microsoft Office (prøve) |
BILLEDSKæRM
| Type | 14.5" OLED |
| Opløsning | 2944 x 1840 (3K) |
| Farvespektrum | 100% sRGB, 100% DCI-P3 |
| Egenskaber | Refleks, glasdække, Delta E<1 kalibrering, HDR 600 True Black, PureSight display |
| Berøringsskærm | Ja (multi-touch) |
| Widescreen | Ja |
| Billedklarhed | 500 cd/m² |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 90 Hz |
| Billedformatforhold | 16:10 |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Antal kerner | 12-core |
| CPU | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 / 3.4 GHz |
| Cache | 42 MB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
