Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Operativsystem | Windows 11 Pro - dansk/ engelsk / finsk / norsk / svensk |
| Produkttype | Mobil arbejdsstation - 180° hængselsdesign |
| Producent | Lenovo |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner (B x D x H) | 36.19 cm x 25.55 cm x 2.11 cm |
| Vægt | 1700 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, TCG Certified, TCO Certified 9.0 |
| Sikkerhed | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeraftrykslæser, smartkortlæser |
| Egenskaber | Adgangskode for administrator, opstartsadgangskode, RapidCharge, MIL-STD-810H testet, selvhelbredende BIOS, NVMe-adgangskode, bunddække-vandaldetektion |
| Udstyr inkluderet | USB-C tynd strømadapter |
| Materiale af etui | Karbonfiber (top), glasfiber (top), polykarbonate (top), polyfenylensulfid (bund) |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Fabrikant Sælger Program | Lenovo TopSeller |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Farve | Villi-sort |
| Lokalisering | Sprog: Engelsk, Nordisk / region: Danmark, Finland, Norge, Sverige |
HUKOMMELSE
| Hastighed | 7500 MHz |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM - ikke-ECC |
| RAM | 16 GB (medfulgt hukommelse er loddet) |
| Vurderet hastighed | 7500 MHz |
BATTERI
| Kapacitet | 52.5 Wh |
| Teknologi | Litium-polymer |
LAGRING
| Hovedlager | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
KOMMUNIKATIONER
| Trådløs | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Egenskaber | Wake-on-LAN (WOL), dobbelt strøm (2x2) |
| Trådløs controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Netværksinterface | Gigabit Ethernet |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| TCO-certificeret | - |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Gold |
AUDIO-&-VIDEO
| Lyd | Stereohøjttalere, dobbelt array-mikrofon |
| Kamera | Ja |
| Audiofunktioner | Input: Dolby Voice, fjernfelt |
| Multi-GPU konfiguration | 1 enkelt GPU kort / integreret GPU |
| Videohukommelse | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Maks. understøttede skærme | 3 eksterne skærm(e) |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Grafik-processor | NVIDIA RTX A500 / Intel Iris Xe Graphics |
| Videosystemegenskaber | FXAA, NVIDIA TXAA, Direct X 12 Ultimate, Vulkan Support |
| Opløsning | 5 Megapixel |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker, Windows Hello, fikseret fokus, Discrete IR, Ultrasonic Human Presence Detection |
TILSLUTNINGER-&-UDVIDELSE
| Interfacedetaljer | USB 3.2 Gen 1 (Always On) USB 3.2 Gen 1 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.0 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI (4K support) Kombostik til hovedtelefon/mikrofon LAN |
INPUT
| Type | Tastatur, TrackPoint, UltraNav |
| Egenskaber | Spildresistent, multi-touch touchpad, Fn-taster med Unified Communications-kontroller |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Tastatur layout | Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) |
| Numerisk tastatur | Ja |
AC-ADAPTER
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 100 Watt |
PROGRAMMER
| Med software | NVIDIA RTX Desktop Manager |
BILLEDSKæRM
| Type | 16" - IPS |
| Vandret synsvinkel | +85 / -85 |
| Opløsning | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Farvespektrum | 45% NTSC |
| Egenskaber | Blændfri, DC-dæmpning, 85.4 % skærm til krop-forhold |
| Widescreen | Ja |
| Lodret synsvinkel | +85 / -85 |
| Billedklarhed | 300 cd/m² |
| Billedformatforhold | 16:10 |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Antal kerner | 14-core |
| Funktioner | Integreret hukommelsescontroller |
| CPU | Intel Core i7 (13. Gen) 1370P / 1.9 GHz |
| Platformteknologi | Intel vPro Enterprise |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz |
| Cache | 24 MB |
TRåDLøST-BREDBåND-(WWAN)
| Generation | 4G-opgraderbar |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

