Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Personal computer |
| Indbygget udstyr | Højttaler |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bundled Services | 3 års Lenovo Onsite Support + CO2 Offset 1 ton (2. generation) |
| Produktmodel | SFF |
| Farve | Sort |
| Lokalisering | Sprog: Engelsk, Nordisk / region: Danmark, Finland, Sverige, Norge |
| Producent | Lenovo |
EFFEKT
| Strømforsyning | 260 Watt |
| Effektivitet | 90% |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Enhedstype | Strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 339.5 |
| Bredde | 92.5 |
| Vægt | 5300 |
| Dybde | 297.7 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Holdere | 1 (total) / 1 (fri) x PCIe 3.0 x16 - lav profil 1 (total) / 1 (fri) x PCIe 3.0 x1 (lavprofil) 1 (total) / 1 (fri) x M.2 Card (til WLAN) 1 (total) / 0 (fri) x M.2 Card (til SSD) |
| Båse | 1 (total) / 1 (fri) x ekstern 5, 25" Slim Line 1 (total) / 1 (fri) x intern 3.5" |
| Interface | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 foran) (datatransfer, 15 W opladning) 4 x USB 3.2 Gen 1 (4 foran) 4 x USB 2.0 (4 bagtil) 1 x hovedtelefoner/mikrofon (1 foran) 1 x mikrofon (1 foran) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1.4a 1 x seriel |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, GREENGUARD, TCO Certified 9.0, FIPS 140-2, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TCG Certified |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat), hængelåsløkke, chassis-indtrængningskontakt |
| Fabrikant Sælger Program | TopSeller |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
INDGANGSUDSTYR
| Type | Mus, tastatur |
CACHEHUKOMMELSE
| Installeret størrelse | 20 MB |
| Cache pr. processor | 20 MB |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Egenskaber | Wake on LAN (WoL) |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
LYDUDGANG
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 39.5 cm |
| Højde ved forsendelse | 53 cm |
| Bredde ved forsendelse | 19.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 7.6 kg |
TASTATUR
| Lokalisering og layout | Nordisk |
| Grænseflade | USB |
| Tastaturnavn | Lenovo Traditional Keyboard |
MUS
| Grænseflade | USB |
| Musenavn | Lenovo Calliope Mouse |
RAM
| Holdere | 2 (Total) / 1 (ubrugt) |
| Effektiv hukommelseshastighed | 4800 MHz |
| Egenskaber | Ikke bufferet, dobbelt kanal hukommelses arkitektur |
| Installeret størrelse | 16 GB (installeret) / 64 GB (maks.) |
| Vurderet hukommelseshastighed | 4800 MHz |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Konfigureringsegenskaber | 1 x 16 GB |
KORTLæSER
| Type | 3-i-1-kortlæser |
| Understøttede flashhukommelseskort | SD hukommelseskort, SDHC hukommelseskort, SDXC hukommelseskort |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Samlet CF/enhed standard afvigelse (kg CO2e) | 129 |
| Karbonfodaftryk | 537 kg karbonudledning |
| PAIA Version | 1.4.0 |
HARDDISK
| Type | SSD - M.2 2280 |
| Kapacitet | 1 x 512 GB |
| Egenskaber | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Grænsefladetype | PCI Express 4.0 x4 |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Type | 1 x SATA |
| Controller-grænsefladetype | SATA 6Gb/s |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Clock-frekvens | 2.5 GHz (P-kerne) / 1.8 GHz (E-kerne) |
| Antal CPU'er | 1 |
| Antal kerner | 10-core |
| CPU | Intel Core i5 (14. Gen) i5-14400 |
| Chipsættype | Intel Q670 |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz (P-kerne) / 3.5 GHz (E-kerne) |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
OPERATIVSYSTEM-/-PROGRAMMER
| Med OS | Windows 11 Pro dansk/ engelsk / finsk / norsk / svensk |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics 730 Fælles videohukommelse (UMA) |
| Video-interfaces | HDMI, DisplayPort |
MONITOR
| Monitortype | Ingen. |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



