Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Personal computer |
| Indbygget udstyr | Højttaler |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bundled Services | 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 1 ton |
| Produktmodel | Lille |
| Farve | Sort |
| Lokalisering | Sprog: Engelsk, Nordisk / region: Danmark, Finland, Sverige, Norge |
| Producent | Lenovo |
EFFEKT
| Strømforsyning | 65 Watt |
| Effektivitet | 89% |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 37 |
| Bredde | 179 |
| Vægt | 1250 |
| Dybde | 183 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Holdere | 1 (total) / 0 (fri) x M.2 Card (til SSD) 1 (total) / 0 (fri) x M.2 Card (til WLAN) |
| Båse | 1 (total) / 1 (fri) x intern 2.5" |
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 foran) (Always On, hurtigtopladende) 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 foran) 1 x hovedtelefoner/mikrofon (1 foran) 2 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 2.0 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x DisplayPort 1.4 1 x HDMI |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TCO Certified 9.0, TCG Certified, FIPS 140-2, MIL-STD-810H |
| Udstyr inkluderet | Adapterbur |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat), chassis-indtrængningskontakt, værktøjsløs chassisadgang |
| Fabrikant Sælger Program | TopSeller |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
INDGANGSUDSTYR
| Type | Tastatur, mus |
CACHEHUKOMMELSE
| Installeret størrelse | L3 - 16 MB |
| Cache pr. processor | 16 MB |
NETVæRK
| Trådløs NIC | Realtek RTL8822BE |
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Overensstemmelsesstandarder | DASH 1.2 |
| Grænseflade (bus) type | M.2 Card |
| Egenskaber | Wake on LAN (WoL), dobbelt strøm (2x2) |
| Trådløs LAN understøttelse | Ja |
| Ethernet Controller | Realtek RTL8111FP |
LYDUDGANG
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 25 cm |
| Højde ved forsendelse | 13 cm |
| Bredde ved forsendelse | 49 cm |
| Vægt ved forsendelse | 3.2 kg |
TASTATUR
| Lokalisering og layout | Nordisk |
| Grænseflade | USB |
| Tastaturnavn | Lenovo Traditional Keyboard |
MUS
| Grænseflade | USB |
| Musenavn | Lenovo Calliope Mouse |
RAM
| Holdere | 2 (Total) / 1 (ubrugt) |
| Effektiv hukommelseshastighed | 3200 MHz |
| Egenskaber | Dobbelt kanal hukommelses arkitektur |
| Installeret størrelse | 8 GB (installeret) / 64 GB (maks.) |
| Vurderet hukommelseshastighed | 3200 MHz |
| Model | SO DIMM 260-PIN |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| Konfigureringsegenskaber | 1 x 8 GB |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR version | 8.0 |
| Karbonfodaftryk | 583.6 kg karbonudledning |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Silver |
HARDDISK
| Type | SSD - M.2 2280 |
| Kapacitet | 1 x 256 GB |
| Egenskaber | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Grænsefladetype | PCI Express |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Type | 1 x SATA |
| Controller-grænsefladetype | SATA 6Gb/s |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Clock-frekvens | 3.4 GHz |
| Antal CPU'er | 1 |
| L2 cache | 3 MB |
| Antal kerner | 6-core |
| CPU | AMD Ryzen 5 5600GE |
| Chipsættype | AMD PRO 500 |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
OPERATIVSYSTEM-/-PROGRAMMER
| Med OS | Windows 11 Pro dansk/ engelsk / finsk / norsk / svensk |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | AMD Radeon Graphics Fælles videohukommelse (UMA) |
| Maks. antal understøttede monitorer | 2 |
| Video-interfaces | HDMI, DisplayPort |
MONITOR
| Monitortype | Ingen. |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
