Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Personal computer |
| Sensorer | Proximity sensor |
| Indbygget udstyr | 4 højttalere, 3-farvet LED-ring |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Produktmodel | Alt-i-én |
| Platformteknologi | Intel vPro Platform |
| Farve | Ravnsort, rød (bunddække) |
| Lokalisering | Region: nordiske |
| Producent | Lenovo |
| Bundled Services | 3 års Lenovo Premier Support, First Year Maintenance |
EFFEKT
| Strømforsyning | 90 Watt |
| Effektivitet | 88% |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x hovedtelefoner/mikrofon (1 foran) 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 side) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 side) 1 x DisplayPort-output (1 side) 1 x HDMI (1 side) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 side) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, TUV Rheinland Ultra Low Noise Certification |
| Medfølgende ledninger | ThinkSmart One Cable |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat), sikkerhedskabel-administrationsdør |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
| Fabrikant Sælger Program | Lenovo TopSeller |
CACHEHUKOMMELSE
| Installeret størrelse | 6 MB |
| Cache pr. processor | 6 MB |
NETVæRK
| Trådløs NIC | Intel Wireless-AC 9560 |
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Egenskaber | Wake on LAN (WoL), Intel Active Management Technology (AMT) 12, dobbelt strøm (2x2) |
| Trådløs LAN understøttelse | Ja |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
LYDUDGANG
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio |
| Højttalere inkluderet | 4 |
RAM
| Effektiv hukommelseshastighed | 2400 MHz |
| Egenskaber | Dobbelt kanal hukommelses arkitektur |
| Installeret størrelse | 16 GB |
| Vurderet hukommelseshastighed | 2666 MHz |
| Teknologi | DDR4 SDRAM - ikke-ECC |
| Konfigureringsegenskaber | Medfulgt hukommelse er loddet |
HARDDISK
| Type | SSD - M.2 2280 |
| Kapacitet | 1 x 256 GB |
| Egenskaber | NVM Express (NVMe) |
| Grænsefladetype | PCI Express 3.0 x4 |
PROCESSOR-/-CHIPSET
| Clock-frekvens | 1.6 GHz |
| Antal CPU'er | 1 |
| Antal kerner | Quad-Core |
| CPU | Intel Core i5 (8. Gen) 8365UE |
| Max Turbo Speed | 4.1 GHz |
| Maks. antal CPU'er | 1 |
LYDINDGANG
| Type | 4 mikrofoner |
OPERATIVSYSTEM-/-PROGRAMMER
| Med OS | Windows 11 IoT Enterprise SAC dansk/ engelsk / finsk / norsk / svensk |
OPTISK-LAGRING
| Type | Intet optisk drev |
GRAFIK-CONTROLLER
| Grafik-processor | Intel UHD Graphics 620 Fælles videohukommelse (UMA) |
| Video-interfaces | HDMI, DisplayPort |
MONITOR
| Diagonal størrelse | 10.1" |
| Standard opløsning | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Monitor-egenskaber | Blændfri, 360° roterbar, smudsresistent, TDDI Technology |
| Widescreen-skærm | Ja |
| Berøringsskærm | Ja (10-punkts multi-touch) |
| Monitortype | LED |
| Billedklarhed | 320 cd/m² |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 60 Hz |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Billedkontrastforhold | 1000:1 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




