Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 25.3 cm |
| Anbefalet brug | Karaoke |
| Bredde | 5.5 cm |
| Materiale | Plastik |
| Maks. driftsafstand | 15 m |
| Produkttype | Trådløst mikrofonsystem |
| Dybde | 5.5 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Lenco |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 6 time(r) |
| Antal inkluderet | 4 |
| Batteri | 2 x batteri til mikrofon - AA type |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Trådløs mikrofonmodtager, opladningskabel |
MIKROFON
| Følsomhed | 3 mV/Pascal |
| Maks. lydtryk | 130 dB |
| Mikrofonteknologi | Dynamisk |
| Frekvensrespons | 60 - 15000 Hz |
| Med mikrofoner | 2 |
| Driftsmåde af mikrofon | Kardioide |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs - UHF |
| Signalstøjforhold | 85 dB |
| Egenskaber | Strøm til/fra |
TRåDLøS-FORBINDELSE
| Radiofrekvensområde | 863.5 - 864.5MHz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


