Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Lenco |
MIKROFON
| Antal mikrofoner | 1 |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
| Mikrofontype | In-line |
PRæSTATION
| Kabelfarve | Sort |
| Bæremåde | I ørerne, Halsbånd |
| Sammenfoldelig | Ingen |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX4 |
| MP3-afspiller | Ingen |
| Volumenkontrol | Knap |
| Husmateriale | Plast |
| Produktfarve | Sort |
| Beskyttelsesfunktioner | Svedresistent |
| Headset type | Binaural |
| Kontrolenhedstype | I-linje kontrolenhed |
| Musikafspilning | Ja |
| Anbefalet brug | Sport |
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Afspil/pause, Track <, Nummer >, Volume +, Volume - |
| Kontroltype | Knapper |
BATTERI
| Batterispænding | 5 V |
| Opladningskilde | Vekselstrøm, USB |
| Batterikapacitet | 100 mAh |
| Opladningstid for batteri | 1, 5 t |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 9 t |
| Indikator for batteriopladning | Ja |
| Taletid | 9 t |
| Batteriteknologi (opladningskasse) | Lithium |
VæGT-&-STøRRELSER
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H) | 47 x 84 x 84 mm |
| Højde | 30 mm |
| Bredde | 14 mm |
| Vægt | 110 g |
| Dybde | 30 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 150 mm |
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkevægt | 180 g |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| USB-stik | Micro-USB |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Mikrofonindgang | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Powerbank-interface | USB Type-A |
| Ekstra ørepuder | Ja |
| Antal | 1 |
| Power bank inkluderet | Ja |
| Bæretaske | Ja |
| Ørepropper materiale | Silikone |
TEKNISKE-DETALJER
| Udgangseffekt | 0 mW |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
LEVERANDøRFUNKTIONER
| Materiale | Stof, Metal, Plast, Gummi |
| Opladningstid | 90 min. |
| Batteriets levetid | 540 min. |
| Justerbar lydstyrke | Ja |
HøRETELEFONER
| Støjreduktionstype | Passiv |
| Hovedtelefoner til placering i øret typer | Øretelefoner |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Støjreduktion | Ja |
| Ørekobling | Intraaural |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
