Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.7 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 4 cm |
| Materiale | Plastik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Øreproptelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Dybde | 2.9 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Lenco |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 4 time(r) |
| Standby Tid | 180 timer |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 3 par ørepropper (lille, mellem, stor) |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Besvar/afslut, afspil/pause, næste/foregående nummer, spring nummer over |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 4.1 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
