Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Lenco |
MIKROFON
| Antal mikrofoner | 1 |
| Støjreducerende mikrofon | Ingen |
| Mikrofontype | Indbygget |
PRæSTATION
| Kabelfarve | Sort |
| Bæremåde | I ørerne |
| Sammenfoldelig | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX4 |
| MP3-afspiller | Ja |
| Signal/støjforhold | 80 dB |
| Volumenkontrol | Knap |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Produktfarve | Sort |
| Beskyttelsesfunktioner | Stænktæt, Vandtæt |
| Headset type | Binaural |
| Kontrolenhedstype | On-ear control unit |
| Musikafspilning | Ja |
| Certificering | CE |
| Anbefalet brug | Sport |
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort | 128 GB |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Track <, Nummer >, Volume +, Volume - |
| Kontroltype | Knapper |
BATTERI
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 130 mAh |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 9 t |
| Indikator for batteriopladning | Ja |
| Indgangsstrøm (ørestykker) | 0, 5 A |
| Indgangsspænding (ørestykker) | 3, 7 V |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 40 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Vægt | 50 g |
| Dybde | 32 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 190 mm |
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkevægt | 230 g |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HSP |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| USB-stik | Micro-USB |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Mikrofonindgang | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
SYSTEMKRAV
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS 9.2 |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Ekstra ørepuder | Ja |
| Antal | 1 |
| Opladningsstativ | Ingen |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til Micro-USB Type-B |
| Ørepropper materiale | Silikone |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
LEVERANDøRFUNKTIONER
| Materiale | Metal, Plast, Gummi |
| Justerbar lydstyrke | Ja |
HøRETELEFONER
| Hovedtelefoner til placering i øret typer | Øretelefoner |
| Impedens | 16 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Ørekobling | Intraaural |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.