Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Minimalisme |
| Materiale | Skum, 3D Mesh |
| Produkttype | Sid/stå rokkeskammel - ergonomisk - rund - drejeled |
| Funktioner | Letvægt |
| Maks. belastningsvægt | 110 kg |
| Producent | Leitz |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 450 |
| Bredde | 370 |
| Vægt | 5500 |
| Dybde | 370 |
PLADS
| Justerbar højde | Ja: 34 cm |
| Højde | 45 cm - 79 cm |
| Materiale | Skum, 3D Mesh |
| Funktioner | Åndbar polstring |
BASE
| Bredde | 37 cm |
| Dybde | 37 cm |
| Funktioner | Anti-skridfødder |
| Farve | Varm gul, rød knap, mat finish |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


