
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | LEDVANCE |
| Varenummer | 2997606 |
| Model | 4058075574359 |
| Ean | 4058075574359 |
| Til producentens hjemmeside | www.ledvance.com/ |
| Type | Intelligent væglampe |
| Farvetemperatur (min.) | 3000 K |
| Farvetemperatur (maks.) | 6500 K |
| Pæreeffekt | 12 W |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP44 |
| Pærestrøm | 49 mA |
| Indgangsspænding | 220-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 / 60 Hz |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
FUNKTIONER
| Type | Intelligent væglampe |
| Pæreeffekt | 12 W |
| Farvetemperatur (min.) | 3000 K |
| Pærestrøm | 49 mA |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP44 |
| Farvetemperatur (maks.) | 6500 K |
STRøMSTYRING
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 / 60 Hz |
| Indgangsspænding | 220-240 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
